Влада Франції відмовила мусульманці з Алжиру у видачі громадянства після того, як жінка, очевидно, з релігійних причин, відмовилася потиснути руку чоловікові.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Франції,  видачі громадянства, мусульманка

Цей випадок стався на офіційній церемонії видачі паспорта – влада вже була готова надати їй громадянство, оскільки вона була заміжня за французом, повідомляє Islam-today.

Жінка з Алжиру була одружена з французом з 2010 року. У 2016 році в адміністрації департаменту Ізер проходила церемонія вручення їй громадянства, під час якої вона відмовилася потиснути руку місцевому чиновнику.

В ісламському вченні рукостискання між чоловіками і жінками, які не є родичами, зазвичай заборонені.

Після цього інциденту уряд заявив, що жінка «не асимілювалася». Це одна з причин, за якою держава може позбавити громадянства одного з членів родини громадянина Франції відповідно до цивільного кодексу.

Жінка назвала це рішення «зловживанням владою», але державна рада підтримала це рішення.

Суд Франції останньої інстанції ухвалив, що уряд діяв правильно, застосувавши кодекс.

Як зазначає видання LegiFrance, громадянство Франції видається бажаючим тільки після закінчення церемонії натуралізації, на якій іноземець повинен показати повагу до національних, у даному випадку, до європейських цінностей.

Нагадаємо, у 2016 році Швейцарія припинила процес отримання громадянствадля сім’ї двох підлітків братів-мусульман після відмови хлопчиків потиснути руку їхній вчительці.

Читайте: Хельсинский союз требует наказать националистов за поджог лагеря ромов в Киеве

ИСТОЧНИК ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube