Кредит Міжнародного валютного фонду передбачає цілий список зобов’язань

Begemot, begemot.media, МВФ, Україна, транш, Путін, Європа, Украина, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости

Європейська комісія схвалила рішення про надання Україні фінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро в рамках траншу програми макрофінансової допомоги ЄС. З урахуванням цього траншу загальна сума макрофінансової допомоги ЄС досягла € 3,3 млрд.

Це особисто підтвердив віце-президент ЄК Валдіс Домбровскіс:

«Це рішення прийнято у вирішальний момент, коли Україна стикається з новою агресією з боку Росії і потребує солідарності зі своїми друзями по всьому світу», — зазначив він.

Українська влада трактує цей крок, як «дуже важливу підтримку Євросоюзу в умовах останніх викликів з боку російського агресора». При цьому в офіційній заяві Єврокомісії наголошується, що рішення про першу виплату програми схвалено, так як Україна виконала всі необхідні умови.

А саме: активізація боротьби з корупцією, підвищення прозорості реєстрів компаній, підвищення передбачуваності податкової середовища і зміцнення управління державними підприємствами.

Також в ЄК зазначили важливість досягнення Києвом домовленості з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про нову програму кредитування.

«ЄС продовжить роботу з українською владою за своєю порядку денному реформ, в тому числі в тих областях, які пов’язані з черговим траншем програми макрофінансової допомоги. До них відносяться подальші заходи в боротьбі з корупцією, а також досягнення прогресу в справі створення Вищого антикорупційного суду України , управління державними фінансами, продовження реформ енергетичного і банківського секторів і реформи в галузі соціальної політики «, — підкреслили в ЄК.

ИСТОЧНИК ZNAJ.UA

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube