Новий патронний завод обійдеться в 1,4 млрд грн. Ще 1,6 млрд грн піде на закупівлю зброї та техніки для Збройних сил України.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media,  патронний завод, Порошенко, кошти на будівництво

Про це в середу, 23 серпня, заявив президент України Петро Порошенко під час відвідування виставки військової техніки на Хрещатику в Києві, передає «Слово і Дело».

Глава держави зазначив, що оновлювати озброєння почнуть вже найближчим часом.

«На закупівлю і модернізацію нових зразків озброєння і військової техніки піде зараз 1 млрд 600 млн грн, потім ще 1 млрд 400 млн грн — на будівництво заводу з виробництва боєприпасів на основі новітніх технологій», — уточнив гарант.

Також Порошенко згадав, що в держбюджеті на 2017 рік на потреби армії передбачено понад 64 млрд грн. Він зазначив, що це в рази більше, ніж перед початком військового конфлікту на Донбасі.

«Наші ресурси обмежені, але ми навчилися використовувати їх з розумом, ощадливо і відповідально. Як результат — ми зараз стримуємо армію, яка в 5 разів більше, ніж наша, чий бюджет в 10 разів більше, ніж наш», — вихваляється президент.

За його словами, за останні три роки держконцерн «Укроборонпром» передав армії 16 тис. одиниць озброєння і військової техніки.

«Вперше за десятки років українські оборонні заводи запрацювали на повну потужність, деякі з них в три зміни для забезпечення потреб оборони країни», — підсумував Порошенко.

Нагадаємо, раніше президент України заявив про виділення близько 6 млрд грн на фінансування оборонного сектора, зокрема, на нову програму з будівництва житлового фонду для контрактників.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube