Український військовий зник на Донбасі, повідомляє штаб української воєнної операції в регіоні. Командування вживає заходів щодо його розшуку.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Донбас, військовий зник

«О 15:45 в районі населеного пункту Широкине, що неподалік Маріуполя, по завершенню обстрілу противником з артилеріі виявлено відсутність одного військовослужбовця Об’єднаних сил. Командуванням вживаються заходи щодо його розшуку», – заявили в штабі.

Українські військові повідомили, що підтримувані Росією бойовики від початку доби 2 травня й до 17:00 обстріляли українські позиції 17 разів.

На Донбасі офіційно закінчилася АТО, прес-центр штабу завершив роботу.

Президент Петро Порошенко заявив про завершення антитерористичної операції (АТО) і початку операції Об’єднаних сил (ООС) з 14:00 понеділка, 30 квітня.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати лише російські «добровольці».

Читайте: Люди бегут из «Л/ДНР»

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube