На Фестивалі культур світу в іспанському Сантандері російська делегація на своєму стенді виставила пляшки львівського пива «1715» і «Роберт Домс». Невинними представниками російської культури також стали чебуреки, сосиски в тісті та польське пиво «Живєц».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Леся Гасич, яка й розмістила відповідні фотографії з події.

«Якщо вкрасти чужі землі для Росії не проблема, то присвоїти чужі продукти тим більше. На фестивалі культур світу, що проходить в іспанському місті Сантандер, Україна не представлена, але наш «добрий сусід» вирішив заповнити цю прогалину і виставили в своєму павільйоні національної кухні українське пиво «1715» і «Домс», а також польське «Живец».

Крім того, з національних страв — китайські пельмені, ісконно російські чебуреки та сосиски в тісті.
Не краще і з представленням «народних» виробів — футболки СССР, Ленін та куди ж без «Goodbye America» та традиційних матрьошок. Не зрозуміло для чого там протигази, похідні (військові?) рюкзаки, фляги та камуфляжні штани. «Русский мир» вже в Іспанії?», пише Леся Гасич.

Фестивалі культур, Іспанія, Росія, товари сусідів, Україна, новини, Begemot, begemot.media, BegemotmediaФестивалі культур, Іспанія, Росія, товари сусідів, Україна, новини, Begemot, begemot.media, BegemotmediaФестивалі культур, Іспанія, Росія, товари сусідів, Україна, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

ИСТОЧНИК ForpostLviv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube