Кубинський парламент обрав першого віце-президента Міґеля Діаса-Канеля єдиним кандидатом на посаду голови Державної ради – найвищої посади в країні.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Куба, президент, Міґеля Діаса-КанеляЧинний лідер держави, 86-річний Рауль Кастро, як очікується, продовжить керувати Комуністичною партією Куби.

Він очолив Кубу у 2006 році замість свого старшого брата Фіделя, який був лідером острова з часів революції 1959 року. У 2013 році Кастро-молодшого вдруге обрали президентом на п’ятирічний термін

Тоді ж Діас-Канель, якому зараз 57 років, був призначений віце-президентом. Кастро називав його своїм правонаступником.

Новий президент Куби Мігель Діас-Канель пообіцяв продовжити курс соціалістичної революції, яку очолювали його попередники Фідель і Рауль Кастро. Про це він заявив у своїй інавгураційній промові 19 квітня.

За його словами, зовнішня політика Куби залишатиметься «незмінною».

57-річний чоловік додав, що «на Кубі немає місця для тих, хто прагне до відновлення капіталізму».

Діаса-Канеля обрали члени Національної асамблеї. Він працював першим віце-президентом протягом останніх п’яти років.

Очікується, що 86-річний Рауль Кастро зберігатиме значний політичний вплив як лідер правлячої комуністичної партії Куби.

Він очолив Кубу у 2006 році замість свого старшого брата Фіделя, який був лідером острова з часів революції 1959 року. У 2013 році Кастро-молодшого вдруге обрали президентом на п’ятирічний термін.

Читайте: «Хочу провести із собою відданих людей» — Гройсман збирається на вибори

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube