Народного депутата від «Самопомочі» і одного з активних учасників торгової блокади на Донбасі Єгора Соболєва побили на Майдані під час акції протесту проти торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу.

 

Майдан, Семенченко, Соболев, Беркут, Порошенко, Аваков

Єгора Соболєва побили на Майдані

Вітаю Президента Порошенка і міністра внутрішніх справ Авакова. Стягнув в район Банковоі кілька тисяч правоохоронців, цим панам вдалося розшматувати мітинг людей, що виступають проти торгівлі з окупованими територіями, кількох затримати, кількох зробити клієнтами швидкої,а головне розірвати намет, який ми хотіли встановити на розі Банковоі і Інститутської. Така ідея була у ветеранів Війни за Незалежність, які такими самими наметами перерізали в останні три тижні залізничні коліі, що ведуть на окуповані територіі, і зупинили більшу частину торгівлі на крові. Ми хотіли, щоби схожий «редут», як називають хлопці свої табори на рейках, нагадував Президенту про необхідність припинити покривати цю торгівлю і разом з його фракцією в Парламенті підтримати закон, що її забороняє. Мітинг розігнано, намет подраний на шматки. Блискуча перемога нової поліціі разом з Нацгвардією. Трошки крові в мене — це результат годинних безплідних перемовин з людьми начебто в українській формі, які бачили мене, бачили посвідчення народного депутата, розуміли, що вони не тільки мене, а всіх людей не мають права блокувати спочатку на Інститутській, потім на Грушевського, потім на Хрещатику, але щоразу блокували. Що тут скажеш? Хто з нами ,хто розуміє, що так залишати далі це не можна, хто готовий боротися за ухваленя Закону «Про тимчасово окуповану територію України» — приходьте. Хто не може зараз вночі, завтра о 19:00 чекаємо під стелою на Майдані

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп та ще один учасник блокади Семен Семенченко. Соболєв на своїй сторінці у соцмережі опублікував свою світлину із слідами побоїв на обличчі.

«Цим панам (правоохоронцям – Ред.) вдалося розшматувати мітинг людей,що виступають проти торгівлі з окупованими територіями, кількох затримати, кількох зробити клієнтами швидкої, а головне розірвати намет, який ми хотіли встановити на розі Банковоі і Інститутської. Блискуча перемога нової поліції разом з Нацгвардією», — написав Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

 Семенченко

 Семенченко зазначив, що під час акції протесту затримали керівника батальйону ОУН Миколу Коханівського і ще кілька оунівців і повезли їх до Шевченківського райвідділку поліції. За словами Семенченка, декілька людей отримали поранення. Зокрема, одному чоловікові розбили голову.
2

Коханивского арестовали и повезли в Шевченковское отделение полиции, Бессарабская площадь 3. Его и еще несколько оуновцев перед арестом пытались ставить на колени. Несколько раненых. Один майдановец, 38 сотня разбили голову, а он просто пришел на годовщину Майдана. Избили Егора Соболева. Это не полиция Украины. Это уже даже не Беркут. Это полиция ДНР. Эти негодяи еще включили на площади » пливе кача». Мы остаемся на Майдане с людьми. Кто может подьезжайте сейчас, кто не может — завтра на 19-00. Выйду на связь позже.

ИСТОЧНИК tsn.ua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube