У четвер, 21 червня, у Миколаївській області співробітники контрозвідки спільно з СБУ затримали агентурну мережу Генштабу Збройних сил Російської Федерації.  Мешканці Миколаєва проводили підривну діяльність проти України та сприяли російським спецслужбам. 

розвідка, Україна, РФ, Миколаїв, ООС, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

Затримання, СБУ
фото: ТСН

Оперативники затримали двох організаторів мережі, їм оголошено підозри в скоєнні злочинів та обрано запобіжний захід у вигляді арешту терміном на 60 днів. Стосовно інших учасників агентурної мережі будуть прийняті окремі процесуальні рішення, повідомляє СБУ.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 114 (шпигунство) Кримінального кодексу України.

«Робота» агентури РФ полягала у збиранні інформації про суспільно-політичну ситуацію у Миколаєві, діяльність патріотичних організацій, їхніх активістів. Також затримані зливали дислокацію та переміщення підрозділів ЗС України, військової техніки, їхнє залучення до проведення операції Об’єднаних сил на сході України.  Отримані дані передавали куратору з російської спецслужби за допомогою закритих каналів зв’язку.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube