Понад 200 уболівальниць з Північної Кореї перетнули 7 лютого демаркаційну лінію з Південною Кореєю для участі в церемонії відкриття Зимових Олімпійських ігор у Пхйончхані 9 лютого. Це частина делегації, яка загалом складається з 280 осіб на чолі з міністром спорту КНДР Кім Ір Гуком.

уболівальниць з Північної Кореї, Олімпіада, спорт, Україна, новини уболівальниць з Північної Кореї, Олімпіада, спорт, Україна, новини
уболівальниць з Північної Кореї, Олімпіада, спорт, Україна, новини

Вболівальники прибули після оркестру Samjiyon. Контакти під час Олімпіади спостерігачі вважають явними ознаками відлиги в напружених відносинах Півночі і Півдня Кореї, двома корейськими державами перед Олімпійськими іграми.

Повідомляється, що вболівальниці були обрані після ретельного відбору, включаючи вивчення їхнього сімейного походження, поглядів, навичок і вірності правлячій Трудовій партії Кореї.

Як повідомлялось 17 січня, КНДР та Південна Корея домовились відкрити Олімпіаду-2018 під єдиним прапором. 20 січня Міжнародний олімпійський комітет дозволив країнам виступати під прапором «Єдиної Кореї».

Нагадаємо, Пхеньян відправить делегацію на Зимові Олімпійські Ігри, що розпочнуться 9 лютого в Сеулі. Також Південна Корея запропонувала командам двох країн крокувати разом, як це було у 2006-му році. Задля сприяння участі північнокорейської делегації в Олімпійських Іграх, під час переговорів запропонували послабити санкції проти КНДР в кооперації з ООН.

Читайте: В Олімпійському селищі у Пхйончхані підняли прапор України

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube