Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що допускає вихід країни на борговий ринок до отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, МВФ, чергового траншу, Данилюк

Як пояснив глава Мінфіну, він не відкидає розміщення Україною частини єврооблігацій із загального обсягу, запланованого в поточному році, до отримання країною п’ятого кредитного траншу від МВФ.

Читайте також: Гройсман назвав головну економічну проблему України

Уряд може розмістити частину єврооблігацій до укладення угоди з МВФ на робочому рівні. Уряд уважно стежить за ситуацією та кон’юнктурою ринку, – заявив він інтерв’ю агентству Bloomberg під час візиту до Вашингтона.

Міністр фінансів нагадав, що загалом у 2018 році Україна має намір розмістити євробонди на суму приблизно 2 мільярди доларів.

Раніше Данилюк заявляв, що для отримання нового траншу МВФ очікує від України активних кроків у боротьбі з корупцією. Глава Мінфіну України перебуває у Вашингтоні, де відбуваються Щорічні весняні зустрічі Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube