YouTube змінив правила монетизації відеороликів. Відтепер на каналі має бути не менше тисячі підписників. Власникам каналів, які не відповідають новим правилам, виплатять раніше зароблену суму.

YouTube, правила монетизації, блогери, новини, нові правила

З 17 січня користувачі, які мають канали і хочуть отримувати винагороду від реклами в рамках партнерської програми YouTube, повинні мати за попередні 12 місяців щонайменше 4 тис. год. перегляду і тисячу підписників на своєму каналі. Раніше каналам було досить мати не менше 10 тис. переглядів, повідомляє tsn.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судді вимагають підвищені зарплати незалежно від перевірок їх здатності чинити правосуддя

Власникам каналів нададуть пільговий період до 20 лютого. Після цієї дати всі, хто не відповідає критеріям, не отримуватимуть дохід від своїх відео. Однак при досягненні потрібної кількості підписників і годин перегляду буде автоматично подана заявка на їхню участь в партнерській програмі. Власникам нових каналів доведеться подавати заявки самостійно.

Згідно з інформацією Google, ці зміни зачеплять значну кількість каналів, але 99% з них заробили менше $100 за минулий рік. Власникам каналів, які не відповідають новим правилам, виплатять раніше зароблену суму.

Оприлюднили ім’я найгарнішої жінки світу. Сайт TC Candler з 1990 року представляє рейтинги 100 найкрасивіших жінок світу на основі думок незалежних експертів. При цьому не враховується ні вік, ні талант, ні що-небудь ще, за винятком зовнішніх даних.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube