Уранці 13 квітня позафракційний нардеп Надія Савченко почала проходити перевірку на поліграфі у Службі безпеки України. Про це журналістам повідомив її адвокат Олег Соловей, пише УНН.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Надія Савченко, перевірку на поліграфі, СБУ

Перевірку на поліграфі у Службі безпеки України позафракційний нардеп Надія Савченко буде проходити приблизно п’ять-шість годин, заявив її адвокат Олег Соловей.

Він зазначив, що три фахівці почали проводити експертизу о 10.15, вона триватиме приблизно п’ять-шість годин.

«Ми заявили клопотання про надання всіх матеріалів із відеозаписом експертизи. Нас запевнили, що все це нам нададуть», – повідомив Соловей.

Він додав, що захисники депутата ознайомлені з усіма питаннями, певну їх кількість складали самі адвокати.

22 березня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності й дала дозвіл на її затримання та арешт. 23 березня суд заарештував нардепа до 20 травня без права застави. Цього самого дня вона оголосила голодування. 31 березня Віра Савченко повідомила, що у депутата з’явилася кривава блювота.

Савченко підозрюють у підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко наголошував, що нардеп і глава «Офіцерського корпусу» Володимир Рубан, якого заарештували до 6 травня, планували «широкомасштабні терористичні атаки» в центрі Києва. Для цих цілей вони нібито домовилися про постачання зброї з ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченком.

Савченко мала пройти перевірку на поліграфі 5 квітня, але її адвокати заявили, що не отримали матеріалів справи і не змогли підготуватися до допиту. У зв’язку із цим Савченко пройшла тільки першу частину перевірки – психологічну, і після цього адвокати попросили перерву.

У СБУ заявили, що Савченко свідомо відмовилася від допиту на поліграфі.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube