Українці посіли перше місце за дозволами на проживання в країнах центральної Європи. Про це в ефірі передачі «Фінансовий тиждень» розповів президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.

українці, проживання, ЄС, міграція, Україна, новини, begemot.media, Begemotmedia

«Країни ЄС зростають дуже швидко. Україна зростає в 2-3 рази повільніше. Дуже б хотілося, щоб еміграції робочої сили не було. Тому що це найпродуктивніше населення, яке залишає країну», – говорить Томаш Фіала.

rel=»noopener»>Держава приносить заробітчан в жертву шахраям — експерти

За його словами, щоб запобігти міграції робочої сили, яка пов’язана з безвізом у країни Європейського Союзу, Україні необхідно прискорити економічне зростання і збільшити обсяг іноземних інвестицій. А повернути тих, хто виїхав, зможе розвиток демократичної системи і вільна економіка.

«Це буде сприяти припливу інвестицій. Країна стане багатою і зможе собі дозволити надавати населенню якісніші послуги», – каже Фіала.

Зменшити міграцію та повернути заробітчан додому можна за допомогою трудової міграції всередині підприємств. Коли працівники української фабрики тимчасово їдуть працювати у її філію за кордоном. Таке рішення запропонував голова управління інвестиційної політики Львівської Облдержадміністрації Роман Матис.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube