Мільярдер Мохаммад Захур продав найбільше англомовне видання України Kyiv Post одеському мільйонерові сирійського походження Аднану Ківану.

Kyiv Post, купля-продажа, Одеса, Україна, новини

Власник «Кадорр Груп» заплатив за газету більше трьох з половиною мільйонів доларів, повідомляє Kyiv Post. Деталі угоди Захур розкривати відмовився. Закрити її планують до 1 квітня. Ківан вже перерахував «істотний» аванс, пише Думська.

 

«Він думає про Kyiv Post як про бренд №1. Крім того, це вікно України в світ і велика аудиторія серед людей з інших країн, які живуть в Україні», — заявив Захур.

Kyiv Post намагалася зв’язатися з Ківаном, але не зміг. За даними видання, зараз бізнесмен перебуває за кордоном.

Мохаммад Захур стверджує, що однією з умов продажу було те, що покупець збереже редакційну незалежність видання. Ківан нібито запевнив продавця, що цінує свободу слова. При цьому він залишає за собою право найняти свою команду журналістів і інших співробітників.

В Одесі Аднан Ківан володіє цілим медіа-холдингом, до складу якого входить впливовий «Сьомий канал» та інтернет-видання «УСІ». Обидва засоби масової інформації перебувають в опозиції до міської влади.

У 2009 році Мохаммад Захур купив Kyiv Post у його засновника Джеда Сандена за 1,1 мільйона доларів.

Аднан Ківан має скандальну репутацію в ЗМІ, які свого часу писали про нього, як про спонсора терористів. В свою чергу, Ківана підозрюють у запуску численних незаконних будівельних проектів разом із нинішнім мером міста Геннадієм Трухановим до 2015 року.

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube