Аналітична компанія NetBase склала перелік брендів, які були найпопулярнішими серед користувачів соцмереж в цьому році.

Begemot  ,новости ,Украина ,найпопулярнішими , NetBase ,Аналітична компанія

Як повідомляє mediasapiens.ua, дослідники проаналізували більше 367 мільйонів позитивних згадок про бренди в Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr. При цьому в аналізі розділяли поняття «подобається» і «люблю», які відображалися в постах користувачів — для цього компанія використовує власну методику. У підсумку, топ-10 брендів згідно з рейтингом NetBase, виглядають так:

Begemot  ,новости ,Украина ,найпопулярнішими , NetBase ,Аналітична компанія

Серед лідерів рейтингу виділяється компанія Disney — усі інші компанії, які увійшли в десятку, це технологічні та онлайн-компанії, відзначає Cnet. При цьому порівняно низькі позиції зайняли компанії, які виробляють напої та продукти харчування. Серед цієї групи брендів найулюбленішими виявилися McDonalds (12 місце) та Starbucks (23 місце). В категорії автомобілів бренд Ford випередив Tesla — 19 і 28 місця відповідно. Серед брендів мас-маркету лідерами виявилися Zara (13 місце) та Nike (15 місце).

Дослідники також відзначили, що 83 відсотки найпопулярніших брендів походять з трьох країн: Сполучених Штатів, на які припадають 63% брендів, Японії — 12%, та Німеччини — 8%.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube