Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 175 депутатів отримали 32,6 млн грн з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера в 2017 році.

Про це повідомляють «Українські Новини».

компенсації, ВР, оренда житла, бюджет, Україна, новини

162 депутати отримали по 192 тис. грн кожен, у тому числі Парубій, голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк та голова «Народного фронту» Максим Бурбак.

У фракції «Блок Петра Порошенко» кошти з держбюджету надано 61 з 138 депутатів, зокрема депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченко, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Костянтину Усову і Олександру Черненку.

У фракції «Народний фронт» компенсацію отримали 44 з 81 депутата, зокрема заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

В «Самопоміч» бюджетні кошти отримали 14 з 25 депутатів, зокрема голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в «Опозиційному блоці» — 9 із 43.

Також отримали компенсацію 11 з 26 депутатів групи «Відродження», зокрема Євген Геллер та Антон Кіссе; 3 з 18 депутатів групи «Воля народу» (зокрема Михайло Ланьо); 7 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка (у тому числі Кошелева Олена і Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції «Батьківщина» (у тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Никто не выше закона в Саудовской Аравии

У Верховній Раді працюють 422 депутати. 224 обрані за списками партій і 198 — в одномандатних округах. Свої повноваження парламент має припинити 2019 року.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube