«Миронівських хлібопродукт» на території одного зі своїх виробництв встановив білборд із рекламою російської компанії Агрохолдинг «Миронівських хлібопродукт», який, серед іншого, виробляє курятину під торговою маркою «Наша ряба», звинуватили у співпраці із російською компанією.

наша ряба, Україна, Росія, торгівля, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

изображение из открытых источников

Так, у групі Facebook «Типове Мирне» користувач зробив допис із фото про те, що у цьому селі (Бориспільський район Київської обл.) на території, що належить МХП, встановлений білборд із рекламою російської компанії, що виробляє агрохімію.

Частина виробничих потужностей МХП, відповідно до даних сайту агрохолдингу, справді знаходиться на території Київської області.

Зокрема, на території сільради Мирного МХП експлуатує «Старинську птахофабрику», яка входить до складу агрохолдингу з 2002 року. На виробництві зайняті понад 1300 працівників. Фабрика налічує 18 виробничих ділянок, загальне поголів’я — понад 120 тис. курей. Саме та території земель, якими користується МХП, на території Мирненської сільради, і був встановлений скандальний білборд.

Продукція та компанія, яка рекламується на землях МХП, справді російські. Компанія-виробник добрив та різноманітних інсектицидів «Август», за даними сайту компанії, базується у Москві, у різних містах РФ є чимало її філій.

ИСТОЧНИК Главком

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube