Наступ, так чи інакше, буде. Настане момент, коли РФ перестане спонсорувати бойовиків. Чи просто відмовиться від них, знову гордо заявить «нас там нет» та кине адептів «російського міра» напризволяще.

Begemot  ,новости ,Украина ,момент ,Наступ ,перестане спонсорувати ,РФ

І буде все, як в кіно. Спочатку артпідготовка. По заздалегідь розвіданим цілям вдарять «піони» і «гради», небо наново розріжуть своїми хвостами ракети «Точки-У». Не жаліючи своїх сталевих коней вперед підуть танки і БТРи з десантниками.

Десь, традиційно біля моря, в ключовий момент, наплювавши на устав і порядок, дістануть з кишень чорні берети морпіхи. І також підуть вперед.

Ця операція триватиме дуже недовго. Кілька днів, десь так, як в Хорватії. І почнеться вона вночі, затихаючи при денному світлі і розгораючись з заходом сонця наново. Десь так, як в Іраку.

Досвід показує, що в пустелі війська США мали колосальну перевагу над ІДІЛівцями завдяки великій кількості безпілотників, тепловізорів і приладів нічного бачення.

І коли буде наступ, кількість втрат безпосередньо залежатиме від забезпечення цими приладами. Наш ворог має на озброєнні нічну оптику, БпЛА і тепловізори. Наше завдання — зробити так, щоб у нас «зрячих» солдат було більше: goo.gl/vu73Tx

Rudenko Yury
Фото: Andriy Rymaruk
Фонд «Повернись живим»

ИСТОЧНИК Фонд «Повернись живим»

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube