Представники ВО «Свобода», «Правого сектору» та Нацкорпусу блокуватимуть російські дипломатичні установи на території України у день проведення виборів президента РФ — 18 березня. 

Про це йдеться у повідомленні, яке 8 березня розповсюдила прес-служба ВО «Свобода». 

блокуватимуть, російські вибори, Украхна, Росія, новини

За повідомленням ВО, блокування планують розпочати біля всіх дипустанов РФ в Україні з 8 ранку — початку роботи виборчих дільниць, яке триватиме до їхнього закриття (завершення голосування).

«У дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні — у Києві, Харкові, Одесі та Львові — з 8:00 до 20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, — взяти участь у цьому фарсі. Кремль проводитиме так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу.  Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби», — заявили у «Свободі».

Як відомо, 18 березня у Росії відбудуться президентські вибори.  Чинний президент РФ Володимир Путін планує проголосувати у анексованому Криму, для цього незаконно відвідавши півострів.

Як стало відомо, Європарламент не направлятиме спостерігачів на президентські вибори в Росії 18 березня, а також в Азербайджані 11 квітня.

Заплановані на 18 березня президентські вибори в Російській Федерації відбудуться без участі спостерігачів від Європейського парламенту. Про це у середу, 7 березня, заявили співголови групи Європарламенту з підтримки демократії Девід Макаллістер та Лінда Макаван, повідомляється на сайті Європарламенту, передає DW.COM.

Пропозиції офіційних російських організацій деяким міжнародним спостерігачам покрити витрати на подорож та проживання суперечать етичним принципам спостереження за виборами, — наголошується у повідомленні.

Постпред України при Раді Європи Дмитро Кулеба вважає, що вибори президента РФ в окупованому Криму не будуть визнані міжнародним співтовариством.

У МЗС України пообіцяли серйозно реагувати на проведення президентських виборів РФ в окупованому нею Криму.

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube