Праворадикальна українська організація «Сокіл» планує блокувати концерт співака Віталія Козловського, який повинен відбутися в Києві 21 травня. Заява київського осередку організації у Facebook 15 травня опублікував її учасник Володимир Назаренко.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, блокувати концерт, Віталія Козловського

Він нагадав, що Козловський виступав у Москві 9 травня.

«Такий вчинок націоналісти «Сокола» вважають неприпустимим і антидержавним, звертають увагу відповідних органів і Служби безпеки України на цю ситуацію і заявляють, що в разі допущення проведення концерту непатріотичного «співака» Козловського ми залишаємо за собою право блокувати його», – написав Назаренко.

9 травня Козловський виступив на концерті в московському районі Солнцево. 11 травня співак, коментуючи свій виступ в РФ, заявив, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві, і що він залишається патріотом своєї країни. За словами Козловського, він не боїться цькування.

Після цього у Львові відмінили запланований на 18 травня концерт співака у нічному клубі «Галерея лицарів». Співачка Анастасія Приходько після поїздки Козловського на День Перемоги до Москви запропонувала провести «ревізію звань і нагород».

ИСТОЧНИК ua.112

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube