14 березня в Україні відзначається День добровольця, які стали учасниками війни на Донбасі в перші дні російської агресії.

День добровольця, Україна, новини, ЗСУ, бегемот

За даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, за час війни на Донбасі загинули 232 добровольці. Про це він заявив під час урочистостей, присвячених Дню українського добровольця, повідомляє сайт МВС.

«Добро, поєднане з волею, – це про вас! Мужність, честь, слава – це все про вас, добровольці. За час війни 232 добровольці загинули, 799 отримали поранення. Це кожен восьмий доброволець. Це багато наших друзів», – сказав Арсен Аваков.

Читайте також: До тих, хто боїться, що «Путін нападе»

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, 2819 колишніх добровольців зараз входять до складу поліцейських підрозділів.

Цього дня глава МВС вручив понад 50 поліцейським і нацгвардійцям, які починали службу добровольцями, державні нагороди (ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Данила Галицького, «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «Захиснику Вітчизни»), грамоти Верховної Ради України та відомчі відзнаками Міністерства внутрішніх справ.

Что такое День украинского добровольца?

Праздник, который отмечается в Украине 14 марта. В этот день 2014 года первые 500 бойцов-добровольцев Самообороны Майдана прибыли на полигон Новые Петровцы для формирования первого добровольческого батальона. Праздник установлен решением Верховной Рады от 17 января 2017 года с целью чествования мужества и героизма защитников независимости, суверенитета и территориальной целостности Украины, содействия дальнейшему укреплению патриотического духа в обществе, усилению общественного внимания и заботы к участникам добровольческих формирований и в поддержку инициативы общественности.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube