Відео з соціальною рекламою, де хлопці з Таганрога (Росія), як вони себе назвали «пранкери», зняли відеонарізку на ютуб каналі «Нежданчик ТВ», де люди проявили байдужість на вулиці, де відбувалися реальні злочини. Це їх відео.

 

Якщо ти не відчуваєш біль тієї людини, якій завдають біль або каліцтва — ти баран, ти приречений на забій. ТИ СТАДО.

МАТИ природа нас створювала за образом і своєю подобою — всі ми в цьому ланцюзі пов’язані однією ниткою, хто кореневою системою, хто родинними узами, хто як… ЗАБУЛИ. ЗАБЕКАЛИ.

Бути може змусили, обдурили, перенаправили — комусь так зручніше справлятися, з людьми, зі стадом, стригти, вести на забій … ПРАВИТИ.

А ТИ ЗАКРИЧИ. ПОКАЖИ ЗУБИ. ПОКАЖИ СВОЮ ЛЮТЬ.

Не тоді, коли тебе ображають, ріжуть або вбивають — ЗАРАЗ, по приколу, всерйоз, СМІЛИВО … — позадкують, НЕ ПОСМІЮТЬ.

Поки ти думаєш, КРИЧАТИ ЧИ НІ, для тебе готується ніж, для твоєї родини, в цей час, точиться саме зараз, ти втрачаєш цей час, свої хвилини, СВОЄ ЖИТТЯ.

Ти чекаєш, що до тебе прийде ГЕРОЙ, ЯК САШКО БІЛИЙ і поведе тебе в бій, за твоє життя, твою сім’ю. ТАК ЙОГО ВБИЛИ. ТИ ВІВЦЯ, БАРАН … ТВАРИНА … це я тобі кажу — ЙОГО ВБИЛИ З ТВОГО мовчазливого сопіння.

ПОКИ ЩО ТИ … ВІВЦЯ, НЕ СТАНЕШ захисником своєї СІМ’Ї, СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ … НІЯКІ ГЕРОЇ ТОБІ НЕ ДОПОМОЖУТЬ.

А ЯКЩО НЕ МОЖЕШ — НЕ ПРОДАВАЙ — НЕ БУДЬ ЩУРОМ — БЕРЕЖИ ЙОГО. ЗАХИСТИ СВОЇМ ТІЛОМ ТИХ, ХТО РЯТУЄ ЦЕЙ ДРАНИЙ СВІТ. ТВІЙ СВІТ. ТВОЮ РОДИНУ.

……..

Адміністратор сторінки https://www.facebook.com/sashko.bilyi/

ИСТОЧНИК Музичко Олександр Іванович

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube