У мережі опублікували запис можливих свідків розстрілу в Сирії бійців російської приватної військової компанії «Вагнер» у зоні ударів, нанесених США.

Аудіозаписи з’явилися на сторінці Necro Mancer у Twitter.

Вагнер, Сирія, приватна армія, найманці, Росія, Україна, новини Вагнер, Сирія, приватна армія, найманці, Росія, Україна, новини

«Три свідоцтва про загибель колони. Достовірність джерел оцінити не можу», — написано в коментарі до запису, у якому говориться, що в найманців не було шансів.

«Там 177 убитих — це тільки 5-та рота. «Двійку» практично не зачепило, «п’ятірку» всю знищили. Їх розкатали авіацією, «вертушками», артилерією, там курди на них з американцями поперли. У пацанів просто не було шансів» , — йдеться у записі.

Крім того, передбачуваний свідок повідомляє, що з техніки уцілів один танк та одна БРДМ, а все інше було знищено в перші хвилини бою.

Увага, ненормативна лексика, 18+

 

 

Як повідомляли, кількість убитих у Сирії бійців «Вагнера» досягла 215 чоловік.

Приватна військова компанія Вагнера, ПВК Вагнера (рос. Частная военная компания Вагнера, ЧВК Вагнера) — російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами Президента Росії.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube