Зловмисник примудрився перезавантажити шкідливу програму  «Petya.A» на файлообмінник, а потім через власний блог поширював її.

Petya.A, кіберполіція, зловмисник, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Кіберполіції викрила жителя Нікополя, який поширював вірус «Petya.A» через безкоштовні відеоролики.

Встановлено, що 51-річний чоловік виклав на файлообмінниках і в соцмережах відео з докладним описом того, як можна запустити вірус «Petya.A». У коментарях до відео «умілець» дав посилання на свій блог, куди завантажив власне вірус. Вірус користувачі скачали близько 400 разів.

Крім банального вимагання грошей за дешифрування даних, слідчі встановили ще й схему ухилення від податків. Про це йдеться в сюжеті каналу 24.

Деякі фірми навмисно заражали свої мережі, щоб приховати фінансові махінації. Тепер хакеру загрожує ув’язнення до 3 років.

«Є перелік приватних компаній, які навмисне інфікували свої комп’ютерні пристрої та серверне обладнання, щоб в подальшому звертатися до представників правоохоронних органів та кіберполіції з відповідними заявами, мовляв, що вони стали жертвами так званого вірусу – повідомив начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube