Кажуть, незалежності України виповнилося 27 років. Як на мене це не так. Незалежності України виповнилося 4 роки. До цього Україна була де факто домініоном Російської Федерації. Домініон – це така штука, проміжна між самоврядною (автономною) колонією і суверенною державою.

домініоном,  Російська Федерація, Україна, колонія, незалежність, БЮТ, Янукович

Україна до 2014 року мала головну ознаку домініону: при наявності гімна, герба, міністерств і прочая, вона, як справжній домініон, мали повну свободу вирішувати власні справи в усіх областях, за винятком оборони і зовнішньої політики.

Обороною і зовнішньою політикою у нас керували люди, які ставилися на посади виключно за погодженням з Кремлем, якщо хто не знав. Це було за часів Кравчука, за часів Кучми, Ющенка і апогею досягнуто за Януковича. Такого собі Лєбєва пригадеєте, який був удостоєний особистого урочистого прийому у Путіна з нагоди анексії Криму?

До речі, істеричні волання дами з косою в той момент як за допомогою людей Лєбєдєва (до речі колишній нардеп від БЮТ) Путін окоповував Крим, щоб жоден український танк не покинув військового містечка – це звідти. Зі статусу домініона, в якому усі ці люди лише грали роль президентів та перм’єрів, а насправді були всього лише генерал-губернаторами…

P.S. до речі, «газові справи» Москва завжди відносила до сфери зовнішньої політики…

ИСТОЧНИК Павло БОНДАРЕНКО

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube