#Нікраплідніпровськоїводиокупантам
Звичайно, Моніторингова група «Майдану Закордонних Справ», «Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень» та www.blackseanews.net знала, що днями розпочнеться компанія в ЗМІ та соцмережах за розблокування постачань дніпровської води до окупованого Криму. Вона розпочалась наприкінці минулого тижня.

компанія, канал, вода, дніпровська, постачання, розблокування, Крим

Але ми трохи вичікували — щоб виявилась «група впливу РФ», що працює на замовлення, та просто добрі та наївні люди, що дуже співчувають та хвилюються.

Це тільки перший пункт нової програми РФ. Другий — після води — розблокування торгівлі з окупованою територією. Третє — ви не повірите, але це так: активно йде пошук підходів до відновлення залізничного сполучення…

Ви почуєте багато слізних співчуттів. Але ніхто з них не скаже — кому насправді в першу чергу не вистачає дніпровської води: 1) хімічним заводам п. Фірташа, це головний споживач водички; 2) 20 заводам оборонно-промислового комплексу, які будують кораблі з ракетами «Калібр», що направлені на нас; 3) 60 тисячам військовослужбовців окупаційних збройних сил РФ та 100 тисячам членам їх сімей; 500 тисячам «понаїхавших» ФСБшників, прокурорів, слідчих та поліцаїв, що знущаються та саджають в тюрми наших громадян.

Ніхто з них не скаже, що це — шлях, наприкінці якого — визнання анексії де-факто та відміна міжнародних санкцій. Тобто капітуляція. Подробиці — трохи згодом.

І нарешті: цього зрадництва НЕ БУДЕ… Ми не дамо. Так що прохання до «стурбованих» — не треба так хвилюватися. Не очікуйте гонорарів від держави-окупанта та вбивці. Ви їх не заробите.

ИСТОЧНИК Андрей Клименко

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube