Політичних партій в Україні існувати не повинно, тому що вони себе дискредитували і не є більше політичною елітою країни, а все правління в Україні має базуватися на принципах 17 століття, тобто — Гетьманщині.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, партій в Україні, Надія Савченко, Гетьманщині

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в ефірі каналу NewsOne.

«Гетьманщина — це пропорційний вибір людей у владу і їх усунення, якщо вони не виправдають довіри народу. Я вважаю, що і депутати сьогодні в нашому парламенті повинні делегуватися і відкликатися виключно народом», — заявила вона.

Однак, за словами Савченко, два шляхи перетворення моделі управління в реальність є революція й еволюція, які просто повинні працювати паралельно, оскільки інакше «грамотного розвитку» країни не вийде.

«Я зареєструвала не партію, а скоріше — круглий стіл, куди приходили представники громадських організацій і шукали єдину концепцію і шлях розвитку України. Зокрема, ми розробили також проект, який наочно показує — як Україна може жити без партій», — розповіла нардеп.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube