Ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко змінив імідж. Тепер він замість тільника носить сорочку з краваткою. 

імідж, днр, Захарченко, терористи, краватка, Аброськін, Задзеркалля, найманці, лнр

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін:

«Останнім часом був зайнятий й не було можливості детально ознайомитися з пресою «двох супердержав ДНР та ЛНР», але сьогодні у нас в країні більш-менш спокійна криміногенна обстановка, тому вирішив почитати про життя в паралельній реальності.

Пропаганда в Задзеркаллі залишається без змін. На всіх перших шпальтах «видань», як завжди «батько народу Захарченко», але хочу відзначити, що цей недолідер змінив тільняшку на краватку. Мабуть, почув мою критику, бо в реальному житті він не має жодного відношення до будь-якого підрозділу Збройних Сил. Даю наступну пораду цій «мавпі в краватці»– найближчим часом йому потрібно приєднатися до свого брата по розуму Плотницького задля тісного «обміну досвідом».

Також «активізувалися» зустрічі Захарченка з його «численними сусідами по спільному кордону», як написали вони в «Казачєм вєстнікє». «Зустріч братів по крові Захарченка та Пасечника»… Я би сказав інакше: зустріч братів на крові, за яку вони разом ще будуть нести відповідальність.

«Активізувалась» й закордонна діяльність цих «держав». Так, «лідер ЛНР» провів зустріч з делегацією невизнаної республіки Південна Осетія.

Читайте також: Пёрлы от Захара. Какой глава, — такое и государство. «…В деталях» — видео подборка

Із цікавого, в «ЛНР» стартував проект щодо збору даних про своїх «героїв-учасників Дебальцевсько-Чернухінської операції». Згоден, вкрай потрібна ініціатива особливо для нас, щоб на кожного «героя» була зібрана доказова база та згодом ніхто з них не зміг уникнути відповідальності.

Але ж все ж таки Захарченко – це «лідер з шаленим досвідом та геополітичним баченням»: він «підписав указ про продовження програми об`єднання народу Донбаса», яка включає «фінансову та іншу допомогу» жителям, які проживають на непідконтрольній терористам території Донеччини та Луганщини. Можу сказати, що йдуть кроками Гебельса – «ми добиваємося не правди, а ефекту».

Визволення від російських загарбників і найманців терористів, а потім об`єднання народу України – обов’язково станеться, але вже без цих «братів по крові» Захарченка та Пасечника.

Забув сказати ще про одне «досягнення». Тепер в «ДНР» та «ЛНР також є свій «безвіз»: знову ж завдяки закордонним зустрічам лідерів двох «держав» Захарченка та Пасечника тепер мешканці «ЛНР та ДНР» по внутрішньому паспорту жителя республіки можуть потрапити до Абхазії, але в перспективі до Придністров’я також».

ИСТОЧНИК В'ячеслав АРОСЬКІН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube