Нещодавно отримавший українське громадянство російський бізнесмен з орбіти Кремля Павло Фукс купив компанію Укррослізинг, яка на початку минулого року відсудила у Київського метрополітену 1,96 мільярда гривень за поставку 100 вагонів в 2010-2013 роках.

Павло Фукс, борги київського метро, Украина, новости

Про укладену угоду повідомляє Liga.net, уточнивши, що з нового року Фукс став єдиним бенефіціаром Укррослізинг. 11 січня відповідні зміни були внесені до реєстру юридичних осіб.

Раніше цю компанію ЗМІ пов’язували з оточенням Віктора Януковича і російським державним Внешэкономбанком.

За підрахунками видання, борг Київського метрополітену перед компанією Фукса становить близько 1,78 млрд гривень.

Павло Фукс відомий як російський бізнесмен, який народився у Харкові, але проживав і робив «великий бізнес» в Росії. Українське громадянство знадобилося біснесменові вже після Революції Гідності, у 2015 році він його отримав.

Водночас, на сайті московської будівельної корпорації MOS CITY GROUP він і досі зазначений як голова ради директорів. А згідно з відкритими даними російського єдиного державного реєстру юросіб, є одним із засновників компанії. Найвідоміший проект цієї корпорації – хмарочоси «Москва-сіті».

Вперше у рейтинг найбагатших українців за версією журналу «Фокус» Павло Фукс увійшов у 2017 році за підсумками 2016-го – і одразу посів 24 позицію. Його статки оцінили у 270 мільйонів доларів.

В Україні Фукс відомий також скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича, а также дружніми стосунками з менами Харкова та Києва Генадієм Кернесом та Віталієм Кличком.

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube