Колишнього президента Грузії та екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі таки позбавлено українського громадянства.

позбавлено, громадянство, Саакашвілі, Україна, соц мережі, Янукович, реакція

Про це повідомила Державна міграційна служба України.

Ось що про цю подію пишуть українські політики, громадські діячі та журналісти:

«Позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства – це найдурніше, що можна було придумати, ознака слабкості, яка не прикрашає президента України. Дурнішою була тільки посадка Юлії Тимошенко за часів Віктора Януковича», – вважає журналіст Мустафа Найєм:

Читайте також: «Верни Крым и оставь в покое Донбасс!» В России прошел митинг против Путина

«Очевидно, що Україна отримала чергового «Януковича» — тільки англомовного!!!», – написав Давід Сакварелідзе.

«Некошерно якось, як би хто до Саакашвілі не ставився. Не громадянство, а якась прівілея з барського плеча. Хочу даю, хочу забираю», — написав екс-радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський:

«Саакашвілі 10 травня заявив про наміри Банкової забрати в нього паспорт. Тоді Луценко назвав це маячнею, а Порошенко декілька разів заперечив подібні плани. Якщо інформація про анулювання громадянства підтвердиться, це буде навіть вже не сигналом про авторитаризм, а прямим симптомом, що ми в ньому давно живемо», — вважає журналістка Тетяна Даниленко.

«Всі розповіді про несприйняття совка перекреслюються просто — розправа з опозицією совковими методами — позбавлення громадянства й висилання за межі країни. Більшовики в 20-х роках минулого століття. Стукачі на місці — пишуть доноси… Ще одна «дипломатична перемога » керманича», — пише Олександр Кравчук.

ИСТОЧНИК UAINFO

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube