Про нехитру технологію одурманення українців. Не знаю чи всі пам’ятають, був колись такий радянський фільм ««Рождённая революцией»» про історію міліції.

одурманення, влада, народ, опоблок, БПП, Україна, блуждаючий танк, контрабанда, АТО

Ще з дитинства мене там вразив один сюжет. Справа відбувається під час післяреволюційного бандитизму. Банду грабіжників і злодіїв очолює колишній офіцер.

І от, коли натовп на вокзалі ловить кишенькового злодія, офіцер швиденько очолює натовп і починає показово лупцювати того злодія. А пізніше він пояснив, що таким чином просто врятував його життя, тому що натовп його би просто розірвав.

Читайте також: Офіціанти відмовляються обслуговувати українською? Є рішення!

Я вперше аналогію із нинішніми подіями провів, коли почув про так званий «блуждающій танк». Пам’ятаєте? Десь через рік після початку війни ситуація трохи стабілізувалась і почали говоритти про проблему з контрабасом в зоні АТО.

А потім суспільство сколихнуло убивство волонтера Ендрю, яке безуспішно намагались повісити на сепарів. І почав підвищуватись градус, почали говорити, що мабуть на стільки системне явище не може бути ініціативою солдатіків на постах, можливо навіть тут є політична воля і матеріальна вигода найвищого керівництва… ситуація стала небезпечною і тут… блуждающій танк. Бірюков і Ко стали вести хроніку подвигів блуждающого танка.

Знищено зілок із контрабандою, танк спалив іще один камаз із недозволеним вантажем і т.д. І суспільство заспокоїлось. Все добре. Не треба більше СБУ і прокуратурі ні з чим боротись. Боротьбу веде «блуждающій танк».

Контрабас залишили у спокої аж до початку «блокади Семенченка», поки не виявилось що той контрабас стратегічно важливий для України і проти нього можуть бути тільки агенти Москви. Але то уже інша історія.

Щось подібне відбувалось із каналом «Інтер». Давно відомо про підробку документів при його купівлі, та і проросійську пропаганду там ведуть не криючись. І от коли питання про лояльність влади до активу Фірташа досягло піку гостроти раптом…. виникає підпал.

Блуждающій танк підпалив телеканал «Інтер». І пар зразу пішов у свисток. ні прокуратурі, ні СБУ більше нічого не треба робити. Процес іде у правильному напрямку. І досі йде і досі на місці.

Читайте також: Отлученные от кормушки или Господин Президент – вы трус и лжец! — Артеменко

А зараз, після феєричного 9 травня, на Дніпровщині палають офіси Опоблоку. Блуждающій танк раптом почав палити якісь сарайчики, де прописаний місцевий опоблок. Тут уже просто подвійний профіт. І суспільство вчергове отримає свою кістку пересвідчившись, що «брєхня, что нічєго нє дєлаєтся», і опоблок отримає потужну рекламу. Образ гонимих і ображених їм зараз потрібен як вода в пустелі.

То нічого що вони у Раді регулярно підставляють плече БПП при голосуваннях, зате їхні офіси бачите як горять, то їх влада боїться, хоче заткнути рота, щоб не чув народ слово правди.

І зразу втрачає питання про відповідальність минулої влади. Навіщо судити Вілкула і Бойка, якщо офіси Опоблока горять під праведним вогнем блуждающого танка?

Тобто, ми маємо справу із технологією. Досить нехитрою, якраз на рівень розвитку суспільства.

ИСТОЧНИК rustam

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube