Російських загарбників при спробі масштабного наступу на Україну чекає незавидна доля — їх буде палити і різати українська армія. Таку думку висловив ветеран АТО, поет Гліб Бабич.

незавидна доля, російські загарбники, Україна, Росія, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia
За його словами, щоб захопити Україну і утримувати її під своїм контролем, РФ потрібно до чотирьох мільйонів постійного контингенту окупаційних військ.

«Вести постійну війну на всій території їм важко буде. Міццю задавити можна, але треба щоб війська не встали, щоб їм не дали відповідь», — пояснив Бабич.

«З того боку маса людей, які не уявляють, що таке реальний бій. Їх голова забита сміттям про «героїчне минуле» і Афганістан», — зазначив ветеран АТО.

При цьому, підкреслив він, не варто сприймати серйозно тих росіян, які встигли повоювати на Донбасі.

«Коли вони зіткнуться нехай і з нечисленною армією, яка буде їх палити і різати, мотивація воювати впаде значно. Не так все просто», — сказав фронтовик.

На його думку, росіянам не потрібно іронізувати щодо того, що Україна — «горда, маленька і слабка країна».

Бабич підкреслив, що хоч Збройні сили України перебувають у процесі становлення, «з точки зору мотивації і готовності до реального бою, максимального ризику для життя» росіяни програють українцям.

«За країну треба вбивати ворога, а не вмирати …. Та сторона, яка це спробує, в процесі 10 разів подумає … Це і з тієї сторони розуміють», — резюмував ветеран війни на Донбасі.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube