Початок серпеня і зовсім скоро за шкільні парти сядуть школярики-новобранці. А щоб зібрати своє чадо в школу, батькам варто добре попекти голови над роздумами.

в школу, новий навчальний рік, ціни, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

«Золотий» першокласник

Зважаючи на отриману суму, це таки правда. І це навіть враховуючи той факт, що ми розраховували вартість мінімального списку речей, необхідних першачку з першого ж дня у школі – власне свята Першого дзвоника. Ціни брали на великих торгівельних порталах. Звісно, можна знайти і набагато дорожчі речі, а можна – і дещо дешевші. Але в такому випадку є ризик зіткнутися з сумнівною якістю. Наприклад, дитячі кросівки за 80 гривень викликали у нас підозри.

Стосовно канцелярського приладдя, насправді вимоги до нього можуть різнитися в залежності від школи і навіть учителя. За нашими підрахунками суми у 100 гривень приблизно вистачить на декілька канцелярських комбінацій.

Одяг у нашій інфографіці – це мінімальний набір. Обов’язково – святковий шкільний костюм, і для хлопчика, і для дівчинки. Їхня вартість – приблизно однакова. І ясно, що однією сорочечкою-блузочкою та брючками-спідничкою не обійтись. Так само, як і лише однією парою взуття. До того ж ми не враховували сезонний верхній одяг. Це з розрахунку на те, що дитина перед школою все ж має набір необхідних речей, окрім шкільних.

в школу, новий навчальний рік, ціни, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Якщо ж говорити про шкільні портфелики – також вибрали найдешевші з прийнятних за якістю Але, наприклад, ортопедичні шкільні рюкзаки (значно кращі для з школяра з точки зору його здоров’я) вдвічі чи й втричі дорожчі – 700-900 гривень.

Модні старшокласники

З учнями середньої школи батькам легше – часто-густо залишаються минулорічні речі. Втім, розцінки нашої інфографіки стануть в нагоді і їм: вартість шкільного приладдя однакова для всіх, а ціна одягу і взуття для підлітків 10-16 років не дуже й відрізняється.

Уточнення – тут теж враховували мінімальний набір одягу, саме для школи. Втім, наприклад дівчаткам треба ще додати сотню-другу на колготи як мінімум. А якщо ще й взяти до уваги, що окремі старшокласники (а особливо старшокласниці) – це саме той контингент, який любить вдягатися стильно і модно, то їхнім батькам варто дописати до бюджету ще кілька сотень, а то й тисяч гривень.

в школу, новий навчальний рік, ціни, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Закупівельні лайфхаки

З бурхливим розвитком інтернет-торгівлі можна значно зекономити, якщо купувати, наприклад, шкільну канцелярію оптовою партією. Для цього можна домовитись з друзями чи родичами, що теж мають школярів, скласти списки необхідного і зробити велике замовлення – можна отримати і знижку, і безкоштовну доставку.

в школу, новий навчальний рік, ціни, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

І фізкульт привіт, школярі!

Для занять фізкультурою варто придбати спортивний костюм і спортивне взуття. Остання повинна бути м’якою, без величезних підошов і довжелезних шнурків. Вам знадобиться два комплекти спортивного одягу для занять на вулиці і в залі. Врахуйте, що дитині для уроків фізкультури буде потрібна додаткова пара взуття — кросівки або кеди. Цінники на них — 350—500 грн.

Крім того, чимало магазинів, як звичайних, так і онлайн, влаштовують шкільні розпродажі напередодні шкільного року, тому варто слідкувати за анонсами. Більше того, у великих торгових мережах такі акції вже стартували.

Так само шкільні ярмарки влаштовує чи не кожна міська адміністрація. Зокрема, у Києві на Хрещатику таку подію КМДА обіцяє провести 12-13 серпня.

Отже, ознайомивши Вас з цінами, не спішіть йти купувати усе і зразу. Для підготовки вам доведеться спустошити гаманець.  Але не забувайте, що жодні гроші не замінять радісних очей вашої малечі, щирого веселого сміху й почуття батьківської любові. Також, шановні батьки, майте на увазі! Коли ходитимете у пошуках шкільної приналежності, обов’язково візьміть з собою дитину, інакше ризикуєте придбати шкільну форму «старої моделі”, спортивний костюм, над яким «всі сміятимуться ” або зошити, в яких йому не захочеться писати.

 

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube