Чомусь в мене таке відчуття, що все в нашій країні йде добре.
Шабуніну хочуть впаяти 5 років, на людей повісили вбивчі тарифи, папєрєднікі-корупціонери мирно живуть в Україні і мутять бабло, нацгвардія озброєна ліпше за армію.

бабло, Порошенко, корупція, тарифи, Авто Євро Сила, КНДР, протестування, влада

Шабуніну хочуть впаяти 5 років, відмовляються знизити драконівсько-лобістські тарифи на розмитнення авто і мочканути 1,5-2 млн автовласників, СБУ продовжує успішно кошмарити бізнес і купувати лакшері-тачки (на укрномерах) з палацами, папєрєднікі-корупціонери мирно живуть в Україні і ходять на телеефіри…

Бо все це наближає кончину Петра Олексійовича та його сброда. Так, осінь буде початком протестного сезону (зокрема, 6.09 ми, Авто Євро Сила, виходимо на свою акцію протеста).

Так, все це буде розхитувати порошенківський човен. Але це — нормально, природньо.

У Південній Кореї, після отримання незалежності, регулярно протестували та відправляли у відставку корумпованих президентів.

Читайте також: ПРОСТО ПРИШЛО ВРЕМЯ УКРАИНЫ УХОДИТЬ

Так, там теж влада постійно показувала у біку КНДР, агентів комуністів та небезпеку окупації. Корейці, мудрий народ, не слухалися і далі протестував проти корупціонерів. З роками корупції стало менше, а країна — заможніше.

З кожним наступним тираном ми будемо більш вибагливі до політичних претендентів, антикорупційна аджеда буде більше набувати актуальності серед виборців, нульова толерантність до корупції — зростатиме, вимоги до реформ — збільшуватись.

ИСТОЧНИК Микола МАЛУХА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube