Якщо Юлія Тимошенко переможе на виборах, вона отримає зовсім не те, про що мріяла. Про це в інтерв’ю журналу «Країна» розповів голова громадської організації «Центр UA» Олег Рибачук.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Олег Рибачук, Юлія Тимошенко, вибори

«Це буде інша країна — не подаруночок. Але у Тимошенко — гарний політичний інстинкт. Це буде цікава тема. В Україні достатньо злих і професійних спостерігачів, які аналізуватимуть кожну обіцянку. Обітниці Порошенка, що за тиждень закінчить АТО, продасть бізнес, повернулися йому сторицею. Нічого не виконано. Що не тема, то провал. Вже забув про свою стратегію розвитку «Україна 2020» і томос піднімає на хоругву (президент і Верховна Рада звернулися з проханням до Вселенського патріарха Варфоломія надати томос про автокефалію Православної церкви в Україні, — пояснює він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В России решили продлить президентство Путина

Це останній президентський шанс Тимошенко, впевнений експерт.

«Вона не зможе, як раніше, перекроїти під себе олігархів і на одній вареничній у Дніпрі побудувати фінансову імперію. Країна інша. Матиме купу мотивованих опонентів, які слідкуватимуть за кожним її кроком», — додає Олег Рибачук.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube