На Донбасі бойовики заборонили спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні простежити за так званим російським «гумконвоєм» в окупованому Луганську.

Про це йдеться в звіті СММ від 22 лютого 2018 року.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, бойовики заборонили, ОБСЄ, гумконвой

«Команда місії спробувала проїхати за колоною, але була зупинена двома озброєними чоловіками, які заявили, що СММ заборонено заїжджати на територію об’єкта, тому що це питання не було погоджене попередньо «, — йдеться у повідомленні.

За інформацією спостерігачів, в колоні було 10 вантажівок білого кольору з російськими номерними знаками і написом «Гуманітарна допомога від Російської Федерації», 2 автомобілі з табличками «ЛНР» і написом «Міліція», 4 автомобілі з написом «Міністерство з надзвичайних ситуацій Російської Федерації» , 1 карета швидкої допомоги з російськими номерними знаками і ще 2 машини з табличками «ЛНР».

Колона заїхала на територію об’єкта, розташованого на вул. Руднєва, 2а, в окупованому Луганську.

22 лютого 200 російських найманців прибули на окупований Донбас із останнім «гумконвоєм». Це представники регулярних військових формувань країни-агресора, яких розмістили на полігоні «Східний», що поблизу населеного пункту Мануйлівка на тимчасово окупованій Донеччині.

ЧитайтеНа загибель української медсестри на Донбасі відреагували США

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube