Комітет із міжнародних справ парламенту Великобританії рекомендував парламентаріям посилити санкції щодо оточення російського президента Володимира Путіна, зокрема зі «списку Магнітського». Відповідну доповідь із назвою «Московське золото: російська корупція у Великобританії» опубліковано на сайті парламенту.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Великобританія, олігархи Путіна, посилити санкціїГолова комітету з міжнародних справ парламенту Сполученого Королівства Том Тугендхат, презентуючи доповідь «Московське золото: російська корупція у Великобританії», зазначив, що у влади немає жодних виправдань, щоб і надалі заплющувати очі на відмивання коштів, оскільки клептократи президента РФ Володимира Путіна використовують гроші, відмиті через Лондон, щоб підкупити друзів Британії та підірвати віру в інститути влади у Сполученому Королівстві.

Як зазначив комітет, необхідно закрити проломи в санкційному режимі, оскільки компанії використовують лондонські біржові ринки, незважаючи на те, що проти них уведено обмежувальні заходи.

Парламентаріям радять усунути лазівку, завдяки якій для обходу санкцій використовують емісію боргових зобов’язань.

Комітет наголосив, що владі потрібно боротися з незаконним відмиванням грошей через фінансові установи країни, оскільки це є питанням національної безпеки.

Голова комітету Том Тугендхат, презентуючи доповідь, зазначив, що у влади Британії більше немає жодних виправдань, щоб і надалі «заплющувати очі», оскільки «клептократи президента РФ і порушники прав людини використовують гроші, відмиті через Лондон, щоб підкупити» друзів Британії та підірвати віру в інститути влади у Сполученому Королівстві.

1 травня депутати Палати громад британського парламенту зобов’язали заморські території Великобританії, зокрема Британські Віргінські острови та Кайманові острови, розкривати імена власників офшорних рахунків.

За даними газети The Times, ухвалення цього закону приведе до розкриття імен російських бізнесменів, які приховують активи у британських офшорах. Коментуючи цю інформацію, у Кремлі заявили, що Британія займає «дволику позицію щодо міжнародної протидії відмиванню нелегальних доходів».

Неурядова організація Global Witness підрахувала, що громадяни РФ зберігають на рахунках у британських офшорах $47 млрд.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube