Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію про протидію російській пропаганді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, ПАРЄ, протидія, російській пропаганді, резолюція

Члени Парламентської асамблеї Ради Європи висловили підтримку протидії російській пропаганді на рівні Європейського союзу та рекомендували країнам-членам Ради Європи заснувати органи для відстеження дезінформації і фейків.

«Ще одна невеличка перемога. ПАРЄ щойно одноголосно ухвалила резолюцію по моїй доповіді: висловили підтримку протидії російській пропаганді на рівні Європейського союзу і рекомендували країнам-членам Ради Європи заснувати органи для відстежування дезінформації та фейків», – написав Ар’єв.

Він навів цитату з резолюції, у якій ідеться, що у деяких випадках державні засоби масової інформації було перетворено на пропагандистські інструменти і використано для передавання фальшивих новин або розпалювання ненависті та ксенофобії щодо меншин і певних груп.

«Це призводить до відсутності незалежності та низьких етичних стандартів у ряді ЗМІ та пояснює дедалі більшу недовіру населення. У зв’язку з цим асамблея підтверджує свою підтримку рішення Європейської ради 2015 року про боротьбу з потоком дезінформації та відвертої неправди, що походять із засобів масової інформації та онлайн-акаунтів у РФ», – ідеться у резолюції ПАРЄ.

Крім того, ПАРЄ вітає спільну заяву спеціального доповідача ООН з питань свободи слова та трьох регіональних доповідачів у 2017 році про те, що державні суб’єкти не мають створювати, підтримувати та поширювати дезінформацію або пропаганду, додав Ар’єв.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube