Казначейська служба виділить Пенсійному фонду позички для покриття касового розриву по надходженнях єдиного соціального внеску та фінансуванню виплат пенсій у липні. Про це в середу, 25 липня, повідомила глава відомства Тетяна Слюз, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Пенсійний фонд, казначейска служба, пенсія, begemot, begemot.media, бегемот, новости

«У нас сьогодні відбулася нарада з прем’єр-міністром України. Сьогодні і завтра ми надаватимемо позики для виплати пенсій, щоб покрити короткострокові касові розриви надходжень ЄСВ», — сказала вона в ході селекторної наради.

При цьому, за словами Слюз, Казначейство повністю розрахувалося з Фондом, а виниклі затримки з виплат пенсій відносяться до відповідальності останнього.

«Щодня в міру надходження ЄСВ нам Пенсійний фонд надає платіжні доручення, ми своєчасно все фінансуємо. Але виникли тимчасові касові розриви. Тому ми простягаємо руку допомоги», — пояснила вона.

Під час селекторного засідання прем’єр Володимир Гройсман дав керівництву Пенсійного фонду термін для вирішення проблеми із затримками виплат до кінця тижня, а також пригрозив голові Фонду звільненням.

ИСТОЧНИК Корреспондент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube