Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення. Відтепер перші водійські посвідчення не повертатимуть порушникам.

Про це повідомляє Урядовий портал.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, водійські посвідчення, порушення ПДР

Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення. Документом передбачено, що повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється», – йдеться у повідомленні.

У Кабміні додають, що зазначений Порядок приведено у відповідність до нещодавно прийнятих змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Окрім цього, варто зазначити, що тепер перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видають на два роки з правом обміну на постійне. Обмін може відбутися, якщо протягом двох років з дня видачі прав особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, сьогодні депутати проголосували, а президент підписав нові правила паркування. Вони значно змінюють умови для водіїв і розширюють повноваження поліцейських. Також активно залучають відеокамери на вулицях для фіксації порушень. Цей закон має набути чинності 27 вересня 2018 року.

Читайте: НАБУ закінчило розслідування «справи рюкзаків»

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube