У Донецькій області під обстріл потрапили співробітники Донецької фільтрувальної станції, п’ятеро осіб дістали поранення. Про це розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Вода Донбасу» Олександр Євдокимов.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Донецької фільтрувальної станції, Донбас, поранені

Сьогодні приблизно о 15.40 робочий автобус співробітників Донецької фільтрувальної станції обстріляли, п’ятьох людей поранено, один із працівників перебуває у важкому стані.

За його словами, інцидент стався приблизно о 15.40.

«Це була денна зміна співробітників фільтрувальної станції. Вони їхали в робочому автобусі і потрапили під обстріл. П’ятеро поранені, один – у важкому стані», – підкреслив Євдокимов.

За його словами, усі поранення кульові. Зараз постраждалі перебувають у лікарні Ясинуватої, де їм надають допомогу.

«Зараз приймаємо рішення, як забрати нічну зміну, яка знаходиться на фільтрувальній станції, але, швидше за все, вони до ранку будуть там», – додав Євдокимов. За його словами, 18 квітня станцію, імовірно, закриють.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою, яку окупували бойовики «ДНР». Вона частково забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, які наразі під контролем Збройних сил України. Також станція дає воду окупованим бойовиками населеним пунктам: частково Донецьку, Ясинуватій, селищам Василівка і Спартак.

Читайте: «Инструкторы» из Приднестровья, сотрудничавшие с террористами Донбасса, задержаны в Молдове

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube