Президент Петро Порошенко знову закликає Верховну Раду скасувати електронне декларування для активістів і обіцяє оперативно підписати відповідний закон.

Про це йдеться в коментарі прес-служби Адміністрації Президента.

begemot, begemotmedia, новости, Петр Порошенко, Верховная рада, скасувати електронне декларування, корупція, ЄС«Глава держави ще раз підкреслює, що введення електронного декларування для активістів, прийняте в минулому році, було помилкою. Вона не безповоротна, і її можна виправити, і це слід зробити. Петро Порошенко наполягає, що ВРУ і всі її фракції без виключення, нарешті, повинні почути аргументацію громадянського суспільства, наших партнерів, глави держави і прийняти відповідальне рішення про скасування електронного декларування активістів. Законопроект про це внесений Президентом ще влітку минулого року. Президент, зі свого боку, оперативно підпише закон», — сказано в ньому.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій пропонує 3 квітня першим розглянути питання про скасування електронних декларацій про доходи для громадських активістів, інформує прес-служба парламенту.

У середу Європейська комісія оприлюднила заяву єврокомісара з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнеса Хана про те, що нездатність української влади скасувати вимоги подання електронних декларацій антикорупційними громадськими організаціями суперечить європейським прагненням України.

На його думку, такі дії України суперечать також угоді про асоціацію з Європейським Союзом.

Нагадаємо, Єврокомісар Хан жорстко розкритикував українську владу за порушення обіцянок.

Через конфлікт НАБУ і ГПУ у США сумніваються в бажання України боротися з корупцією.

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube