Російський письменник Захар Прилепін, який воює на боці терористів «ДНР», заявив, що вишиванка не є національним вбранням України і привласнив її Росії.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, вишиванка, Кримский  міст, Захар Прилепін

Обурюючись через арешт глави РІА «Новости Украины» Кирила Вишинського, він висловився, що цей крок нібито був зроблений для підвищення рейтингу української влади, який не вдавалося наростити за допомогою вишиванок. Свої нерозумні міркування терорист озвучив в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».

«Тому що як можна підтримувати вишиванками рейтинг, які, тим паче, такі ж російські, білоруські, як українські. Ось у нас міст Керченський, а у них вишиваночка!» — їдко висловився Прилепін.

На його фразу ведучий програми заперечив, що в Росії носять не вишиванки, а косоворотки, однак посплічник окупантів відповів йому, що всі слов’янські народи мають однакові візерунки.

«Все це загальне насправді. Слов’янське, російське, загальне, тому все це — кривляння якесь», — роздратовано заявив він, ймовірно, вичерпавши всі свої «аргументи».

Читайте: В России собираются построить новый мегамост, который обойдется дороже Крымского

ИСТОЧНИК OBOZREVATEL

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube