Представники КНДР та республіки Корея домовились, що їх спортсмени будуть крокувати разом під єдиним прапором «єдиної Кореї» на відкритті зимових олімпійських ігор у південнокорейському Пхенчані.

єдиним прапором, КНДР, республіка Корея, Олімпіада, новини

Як повідомляє BBC, на перемовинах у зоні безпеки в селищі Пханмунджом сторони також домовились створити спільну жіночу олімпійську збірну з хокею.

Читайте також: Легкоатлеты России массово сбежали с соревнований в Сибири, узнав о приезде допинг-офицеров

Зазначається, що нинішні перемовини – перші перемовини високого рівня між країнами за більш ніж два роки.

XXIII зимові Олімпійські ігри відбудуться у місті Пхенчан (Південна Корея) з 9 по 25 лютого цього року.

На відкритті зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані може бути піднятий прапор об’єднаної Кореї в тому випадку, якщо сторонам — Республіці Корея і КНДР — вдасться домовитися про спільну участь спортсменів в окремих дисциплінах.

Мова йде про білий прапор, на якому синім кольором зображено Корейський півострів без територіальних кордонів двох держав.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про те, що країна збирається направити свою національну збірну на зимові Олімпійські ігри, які пройдуть в лютому в південнокорейському Пхенчхані.

Також Кім Чен Ин підкреслив необхідність поліпшення відносин з Південною Кореєю. У свою чергу офіційний Сеул запропонував КНДР провести переговори на високому рівні.

Пізніше КНДР вперше за два роки відновила спеціальну телефонну лінію екстреного зв’язку з Південною Кореєю у прикордонному пункті Пханмунджом.

ИСТОЧНИК UAinfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube