На всіх змаганнях за участю Північної Кореї на Олімпіаді в Пхенчхані присутня численна група підтримки: дівчата в однакових костюмах, які синхронно плескають і гойдаються на трибунах.

група підтримки, Олімпіада, КНДР, Пхенчхан, Україна, новини

Як повідомляє The New York Times саме вони — одні з найбільш пам’ятних подій Ігор-2018. Але їхнє життя в Пхенчхані більше схоже на службу в армії. Видання розповідає, як групу з 229 дівчат ретельно охороняють від будь-якого дотику з буржуазної реальністю Південної Кореї.

Читайте такжеСеверокорейские болельщицы «зажгли» на Олимпиаде в Пхенчхане. Видео

Північнокорейські вболівальниці — всі в однаковому одязі — живуть на курорті приблизно за півтори години їзди від олімпійського Пхенчхана. На обіди та сніданки вони ходять групами по 30 чоловік в сусідній готель. Кожну групу супроводжують кілька чоловіків. Автобуси з уболівальницями везуть на стадіони в супроводі кількох поліцейських автомобілів.

Дівчата не з’являються на публіці без супроводу, навіть на трибунах поруч з ними сидять люди, що захищають їх від спілкування з іншими відвідувачами. У уболівальниць є лідерка, яка показує, коли кричати гасла, коли плескати, а коли співати патріотичні пісні.

Перед початком хокейного матчу і після нього дівчатам дозволяли сходити в туалет, але тільки групами і в супроводі чоловіків.

На стадіоні вони вели себе так, ніби не помічають нічого навколо. Коли їх команда забила, дівчата бурхливо аплодували, але за іншими подіями в грі практично не стежили і співали пісні навіть якщо на льоду нічого не відбувалося.

35-річна перебежчниця з Північної Кореї розповіла The New York Times, що в минулому сама була в числі таких дівчат. їх відбирають зі спортивних і мистецьких секцій, вони обов’язково повинні бути вище 160 сантиметрів, а також довести вірність режиму і  добре засвоїти патріотичне виховання; дівчатам має бути трохи більше 20 років.

Вболівальницям не платять, а на підготовку до змагань йде кілька місяців.

Читайте: Двойника Ким Чен Ына вывели с матча по хоккею на Олимпиаде-2018

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube