Велика Британія відмовила у візі племінниці екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському Солсбері, Вікторії Скріпаль. Передає Reuters з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Британії.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, відмовила у візі, Вікторії Скріпаль, Британія

Повідомляється, що Вікторія Скріпаль планувала поїхати до Британії, щоб забрати до Росії доньку Скріпаля.

«Ми відмовили заявнику Вікторії Скріпаль в отриманні візи на тій підставі, що її заявка не відповідає правилам імміграції», — зазначив представник МВС.

Нагадаємо, напередодні медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров’я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано.

Раніше, 30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері.

Нагадаємо, 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина «Новичок», якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.

Раніше Організація по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) повідомила, що результати експертизи щодо токсичної речовини, якою були отруєні колишній шпигун Сєргєй Скріпаль та його дочка, слід очікувати на початку наступного тижня.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube