Олігархи, нардепи і корумповані держпідприємства завинили України більше 77 мільярдів гривень податків. Про це пише Економічна правда.

податків, корупція, олігархи, несплачені податки, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

За даними видання, станом на 1 липня 2017 року податковий борг бізнесу перед державою сягнув 10% доходів держбюджету, що становить близько 77,4 мільярда гривень.

Зазначається, що ще в січні 2014 року цей показник становив 9,5 млрд гривень.

Найбільшим боржником залишається «Укрнафта», якою держава володіє разом з групою «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Останнім належать 42% акцій компанії. Борг «Укрнафти» перед державою перевищив 13,2 млрд грн. За останній рік він зріс на 2,5 млрд грн. Компанія роками судиться з державою.
На другому місці розмістилася одна із структурних одиниць «Укрнафти» — нафтогазовидобувне управління «Полтаванафтогаз». Її борг сягає 2,392 млрд грн. За рік він виріс на 160 млн грн.

На третьому місці —  «Дельта банк». Сума боргу — понад 2 млрд грн. Банк належав бізнесмену Миколі Лагуну. У березні 2015 року установа була визнана неплатоспроможною і перебуває на стадії ліквідації.

Серед боржників держави також Костянтин Григоришин, Рінат Ахметов, інші відомі бізнесмени, нардепи, колишні нардепи та корумповані держпідприємства.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube