Нардеп від Опозиційного блоку, колишній голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін заявив в ефірі авторської програми Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна», що має намір стати кандидатом у президенти України на виборах у 2019 році.

Михайло Добкін, вибори президента, новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Депутат Верховної Ради від Опозиційного блоку Михайло Добкін заявив, що має намір реєструватися на президентських виборах, однак поки не знає, чи піде він єдиним кандидатом від кількох партій.

Відповідаючи на запитання, чи братиме він участь у президентських виборах 2019 року, Добкін сказав: «Планую».

«Я готуюся. Ми можемо планувати, а вирішує все одно Господь. Ще багато часу має минути. Якщо нічого надзвичайного не трапиться, я подаватиму документи на реєстрацію кандидатом у президенти України», – заявив Добкін.

На запитання, чи може він стати єдиним кандидатом від кількох партій, таких як Опозиційний блок, «За життя» тощо, нардеп відповів: «У мене багато друзів у різних політичних силах. Як кажуть в Одесі: «будем посмотреть».

«Я працюватиму так, щоб зростали шанси тих людей, які будуть мені вірити, вступаючи зі мною в коаліцію під час президентських виборів. Це важливіше, і це працює краще», – додав Добкін.

Вибори президента України відбудуться у 2019 році.

Згідно з дослідженням, яке провів із 5-го до 21 лютого 2018 року Київський міжнародний інститут соціології, за чинного главу держави Петра Порошенка на президентських виборах готові голосувати 9,8% опитаних. Лідирує в рейтингу лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко (24,6%).

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube