Посібниця луганських сепаратистів, яка працює на каналі терористів «ЛНР» «Луганськ 24», поскаржилася фейковому МГБ «ЛНР» на співробітників СБУ за те, що вони її допитували, коли вона опинилася на території, підконтрольній Україні.

Посібниця, ЛНР, загранпаспорт, СБУ, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia, новини

Незважаючи на те, що Чумікова, яка в соцмережах реєструвалася під іншими даними, є в базі «Миротворця», вона вирішила поїхати в мирну Україну, щоб отримати закордонний паспорт.

Проблема у Чуміковой виникла дещо інша — процедура отримання закордонного паспорта в її випадку супроводжувалася, як вона стверджує, незаконним більш ніж шестигодинним допитом в «катівнях» СБУ. Справа в тому, що громадянка Чумікова займає посаду головного бухгалтера на головному «державному» телеканалі «молодої республіки» — «Телерадіомовної компанії ЛНР» і з такої нагоди навіть фігурує на сайті «Миротворець» в якості співучасника організації антиукраїнської пропаганди.

А коли Чумікова їхала вже вдруге, то вона була затримана представниками СБУ. «Я пережила важкий допит, дивилися всі документи, жах», — скаржиться сепаратистка. Вона також розповідає, що нібито її змусили підписувати напівпорожні листи з показаннями.

СбУ, нібито, довго цікавилася нинішнім керівництвом телекомпанії, і, отримавши інформацію, що цікавить, відправила Чумикову на усі чотири сторони. Навіть закордонний паспорт не конфіскували…

Таким чином, громадянка Чумікова може і далі спокійно жити і працювати в » ЛНР» і навіть їздити у разі потреби на неокуповану територію України.

В Україні спостерігається бум на видачу закордонних паспортів з електронним носієм інформації через те, що з 11 червня Європейський Союз скасував візові вимоги для українців. Безвізовий в’їзд до країн ЄС можливий лише за біометричними паспортами.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube