Поки ми з вами спали у Вашингтоні сталася оглушлива сенсація. Дональд Трамп усунув з посади Джеймса Комі, директора Федерального бюро розслідувань — на цю посаду службовець призначається терміном на 10 років.

Комі, директор, ФБР, Трамп, Клінтон, довіра

Комі був призначений у вересні 2013. Себто він пробув на посаді менше чотирьох років.

Він займається розслідуванням зв’язків команди Дональда Трампа з Москвою у період виборів президента США 2016 року.

Нагадаю, що радник Трампа з національної безпеки Майкл Флінн був відправлений у відставку саме через зв’язки з росіянами менше, ніж через місяць після свого призначення. І взагалі справа про контакти з Москвою дамокловим мечем висить над головою Трампа. Спливають нові і нові подробиці.

На сайті Білого дому міститься заява прес-секретаря Трампа Шона Спайсера про те, що Комі усунуто за рекомендаціями генерального прокурора Джефа Сешенса і його засутпника Рода Розенштейна.Суть рекомендацій не пояснюється. Але ЗМІ повідомляють, що призначені Трампом Сешенс і Розенштейн твердять, що Комі втратив довіру через справу з електронною поштою Гіларі Клінтон, яку він закрив.

Читайте також: «Бессмертный полк» наёмников, Гиви, Моторола и другие

Під час президентських виборів було виявлено, що багато службових листів Клінтон отримувала на приватну, а не службову пошту. Крім того, листи копіювалися у комп’ютер чоловіка її помічника, який був конгресменом. Джеймс Комі заявляв, що Клінтон дуже неакуратна, але це не підстава для звинувачень.

Демократи знову порівнюють Трампа з Ніксоном і балакають про імпічмент.

На мою скромну думку, якщо поставити на одну шальку терезів недбалість Клінтон, а на другу зв’язки команди Трампа з Москвою, то друга шалька опуститься вниз до самого дна. Це речі незрівнянні за своєю вагою. Але Комі таки мав би довести справу з електронною поштою до певного фіналу.

Цей скандал заглушить важливу для нас подію. У Вашингтоні перебуває міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який має зустрітися з Держсекретарем Рексом Тілерсоном. Вони обговорюватимуть питання війни на сході України. В той же час там і сумний коняка Сергій Лавров. Клімкін з Лавровим не зустрічатимуться.

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube